1. - 5.7.2018 Plzeň

 
 

 

 

TOPlist

 

 

 

Účastníci Mistrovství ČR a jejich charakteristiky - Plzeň 2018

Mistrovství ČR hry Plamen:

start.číslo

Kraj OSH SDH
1
Ústecký
Litoměřice
2
Královéhradecký
Hradec Králové
3
Karlovarský
Karlovy Vary
4
Moravskoslezský
Ostrava
5
Zlínský
Vsetín
6
Jihočeský
České Budějovice
7
Středočeský 1
Nymburk
8
Středočeský 2
Benešov
9
Liberecký
Jablonec nad Nisou
10
Pardubický
Ústí nad Orlicí
11
Praha
Praha
12
Plzeňský
Plzeň-sever
13
Jihomoravský
Hodonín
14
Olomoucký
Šumperk
15
Vysočina
Třebíč

Mistrovství ČR dorostu SH ČMS v požárním sportu:

Dorostenci

start.číslo

Kraj OSH SDH
1
Praha
Praha
Zličín
2
Vysočina
Třebíč
3
Olomoucký
Šumperk
4
Zlínský
Vsetín
5
Středočeský 1
Benešov
6
Pardubický
Svitavy
Pomezí
7
Plzeňský
Plzeň-sever
8
Karlovarský
Karlovy Vary
9
Královéhradecký
Jičín
10
Jihomoravský
Blansko
11
Liberecký
Semily
12
Ústecký
Teplice
Duchcov
13
Středočeský 2
Nymburk
14
Jihočeský
České Budějovice
15
Moravskoslezský
Ostrava

Dorostenky

start.číslo

Kraj OSH SDH
1
Jihočeský
České Budějovice
2
Pardubický
Chrudim
Skuteč
3
Vysočina
Žďár nad Sázavou
4
Liberecký
Semily
5
Středočeský 2
Praha-východ
6
Karlovarský
Karlovy Vary
7
Praha
Praha
8
Olomoucký
Šumperk
9
Jihomoravský
Hodonín
10
Ústecký
Litoměřice
11
Královéhradecký
Jičín
12
Zlínský
Zlín
13
Moravskoslezský
Frýdek-Místek
14
Středočeský 1
Nymburk
15
Plzeňský
Plzeň-sever

Dorostenci - jednotlivci:

kategorie mladší

start.číslo

Kraj OSH SDH Jméno Příjmení
1
Praha
Praha
Dolní Měcholupy
Michal Popsimov
2
Vysočina
Žďár nad Sázavou
Lhotky Sport
Jiří Dobrovolný
3
Olomoucký
Přerov
Býškovice
4
Zlínský
Vsetín
Oznice
Martin Gerža
5
Středočeský
Praha-východ
Struhařov
Martin Šourek
6
Pardubický
Chrudim
Skuteč
Lukáš Flégr
7
Plzeňský
Klatovy
Bystřice nad Úhlavou
Marek Šota
8
Karlovarský
Karlovy Vary
Bochov
9
Královéhradecký
Náchod
Velichovky
Aleš Stradiot
10
Jihomoravský
Vyškov
Kobeřice u Brna
Martin Kamenský
11
Liberecký
Jablonec nad Nisou
Lučany nad Nisou
Matěj Šruma
12
Ústecký
Litoměřice
Vědomice
13
Jihočeský
Tábor
Slapy
14
Moravskoslezský
Opava
Kyjovice
Filip Němec

kategorie střední

start.číslo

Kraj OSH SDH Jméno Příjmení
15
Praha
Praha
Letňany
Vojtěch Hospodka
16
Vysočina
Žďár nad Sázavou
Otín
17
Olomoucký
Olomouc
Moravský Beroun
Jiří Červinka
18
Zlínský
Vsetín
Francova Lhota
Marek Šuta
19
Středočeský
Mělník
Kly
Dominik Andrée
20
Pardubický
Chrudim
Skuteč
Lukáš Bubeníček
21
Plzeňský
Plzeň-jih
Dobřany
Jan Šváb
22
Karlovarský
Cheb
Teplá
Filip Hemza
23
Královéhradecký
Náchod
Běloves
David Hoffman
24
Jihomoravský
Blansko
Bořitov
Patrik Fojt
25
Liberecký
Semily
Poniklá
Vojtěch Holubec
26
Ústecký
Litoměřice
Křešice
Radek Sibera
27
Jihočeský
České Budějovice
Dolní Bukovsko
28
Moravskoslezský
Nový Jičín
Hájov
Richard Matula

kategorie starší

start.číslo

Kraj OSH SDH Jméno Příjmení
29
Praha
Praha
Horní Měcholupy
Šimon Kučera
30
Vysočina
Pelhřimov
Jetřichovec
Lukáš Mika
31
Olomoucký
Přerov
Býškovice
32
Zlínský
Kroměříž
Záříčí
Alexandros Belis
33
Středočeský
Praha-východ
Doubek
Tomáš Sirotek
34
Pardubický
Ústí nad Orlicí
Svatý Jiří
Daniel Horníček
35
Plzeňský
Plzeň-jih
Hradec u Stoda
Lukáš Snášel
36
Karlovarský
Karlovy Vary
Jáchymov
František Trefný
37
Královéhradecký
Trutnov
Hajnice
Matěj Vojtěch
38
Jihomoravský
Blansko
Petrovice
Jiří Plíhal
39
Liberecký
Semily
Vilémov
Jan Nesvadba
40
Ústecký
Most
Obrnice
Oldřich Žítek
41
Jihočeský
Písek
Milenovice
Martin Sháněl
42
Moravskoslezský
Nový Jičín
Fulnek
Richard Navrátil

Dorostenky - jednotlivkyně:

kategorie mladší

start.číslo

Kraj OSH SDH Jméno Příjmení
1
Jihočeský
Písek
Milenovice
Marie Fürstová
2
Pardubický
Chrudim
Skuteč
Leona Novotná
3
Vysočina
Třebíč
Kojetice
Veronika Navrátilová
4
Liberecký
Liberec
Karlinky
Johanka Novotná
5
Karlovarský
Karlovy Vary
Meziroli
Adriana Petriková
6
Praha
Praha
Dolní Měcholupy
Klára Popsimovová
7
Olomoucký
Olomouc
Trusovice
8
Jihomoravský
Břeclav
Kobylí
Michaela Mikulicová
9
Ústecký
Litoměřice
Klapý
Blanka Nagyová
10
Královéhradecký
Rychnov nad Kněžnou
Rokytnice v Orlických horách
Alice Horáková
11
Zlínský
Kroměříž
Pačlavice
Klára Vdolečková
12
Moravskoslezský
Opava
Markvartovice
Karolína Horčičková
13
Středočeský
Mělnik
Tuhaň
Johanka Vaculíková
14
Plzeňský
Klatovy
Bystřice nad Úhlavou
Šárka Hájková

kategorie střední

start.číslo

Kraj OSH SDH Jméno Příjmení
15
Jihočeský
České Budějovice
Dolní Bukovsko
16
Pardubický
Ústí nad Orlicí
Lukavice
Zuzana Haufová
17
Vysočina
Havlíčkuv Brod
Dobrá
Apolena Kasalová
18
Liberecký
Liberec
Frýdlant
Nikola Nováková
19
Karlovarský
Karlovy Vary
Žlutice
20
Praha
Praha
Dolní Měcholupy
Alena Kašpárková
21
Olomoucký
Přerov
Opatovice
Tereza Kostruchová
22
Jihomoravský
Blansko
Bořitov
Simona Páralová
23
Ústecký
Litoměřice
Křešice
Klára Hudcová
24
Královéhradecký
Náchod
Česká Metuje
Klára Svědíková
25
Zlínský
Vsetín
Hovězí
Michaela Dukátová
26
Moravskoslezský
Bruntál
Staré Heřminovy
Ester Žišková
27
Středočeský
Benešov
Kvasejovice
Lucie Pomahačová
28
Plzeňský
Klatovy
Dešenice
Lucie Ledvinová

kategorie starší

start.číslo

Kraj OSH SDH Jméno Příjmení
29
Jihočeský
České Budějovice
Chrášťany
Veronika Kalinová
30
Pardubický
Pardubice
Slepotice
Petra Kaplanová
31
Vysočina
Havlíčkův Brod
Česká Bělá
Kristýna Parkanová
32
Liberecký
Liberec
Radimovice
Anna Rozkovcová
33
Karlovarský
Cheb
Křižovatka
Nikola Šmatová
34
Praha
Praha
Letňany
Tereza Dolejšová
35
Olomoucký
Šumperk
Sudkov
Veronika Barčíková
36
Jihomoravský
Blansko
Žernovník
Eva Kašparcová
37
Ústecký
Litoměřice
Křešice
Tereza Opavová
38
Královéhradecký
Trutnov
Hajnice
Natálie Langerová
39
Zlínský
Vsetín
Hovězí
Nikola Orságová
40
Moravskoslezský
Frýdek-Místek
Skalice
Natálie Bojková
41
Středočeský
Benešov
Kvasejovice
Klára Hulínská
42
Plzeňský
Klatovy
Klenová
Natálie Presslová

 

 


Hlavní partner:

 

Ve spolupráci:

 

Mediální partneři:

 

Partneři: